|
|
Marcalváros, Kovács Margit utca |
|
|
|
Bakonyi út, Gerence út |
|
|
|
Lajta út, gyógyszertár |
|
|
|
Lajta út, posta |
|
|
|
Vasvári Pál utca, kórház, főbejárat |
|
|
|
Tihanyi Árpád út, kórház |
|
|
|
Kodály Zoltán utca, Földes Gábor u. |
|
|
0 |
Szigethy Attila út, Fehérvári út |
|
|
2 |
Ipar utca, Volán-telep |
|
|
4 |
Ipar utca, Puskás Tivadar utca |
|
|
5 |
Ipar utca, Kiskúti út |
8,
8Y
|
|
6 |
Ipar utca, Nagysándor József utca |
|
|
7 |
Mátyás király tér |
15,
15A
|
|
9 |
Budai út, szeszgyár |
|
|
12 |
Budai út, Árkád üzletház |
6,
7,
8,
8Y,
10,
12,
12A,
12Y,
16,
30,
30A,
30B,
31,
31A
|
|
14 |
Szent István út, Iparkamara |
10,
11,
11Y,
15,
15A,
16,
30Y,
42,
900
|
|
16 |
Aradi vértanúk útja, szökőkút (városközpont, vasútállomás) |
1,
1A,
1B,
2,
5,
5B,
5R,
9A,
18,
19,
19A,
21,
21B,
22,
22A,
22B,
22Y,
29,
37,
37T,
38,
38A
|
|
18 |
Zechmeister utca, Bécsi kapu tér |
|
|
20 |
Híd utca, Rába Quelle fürdő |
|
|
21 |
Radnóti Miklós utca, Szarvas utca |
|
|
22 |
Radnóti Miklós u. Köztelek utca |
|
|
24 |
Olimpiai Sportpark |
|
|
26 |
Liget utca, Nyár utca |
1,
1A
|
|
27 |
Somos utca |
|
|
28 |
Újváros, Nép utca, templom |
|
|
Másik indulási hely választásához kattintson a kívánt megállóhely melletti pöttyre!
Indulási időpontok Szigethy Attila út, Fehérvári út [02] megállóhelyről: |
04: |
A48
|
|
04: |
A48
|
|
04: |
A53
|
|
04: |
A53
|
|
|
|
|
|
06: |
19
34
|
|
06: |
07
59
|
|
06: |
A06
|
|
06: |
A06
|
|
07: |
04
A17
27
A32
A37
|
|
07: |
29
|
|
07: |
07
A43
|
|
07: |
A06
|
|
08: |
B27
|
|
08: |
B27
|
|
08: |
B27
|
|
08: |
B25
|
|
09: |
B07
B47
|
|
09: |
B07
B47
|
|
09: |
B07
B47
|
|
09: |
B05
B45
|
|
10: |
B27
|
|
10: |
B27
|
|
10: |
B27
|
|
10: |
B25
|
|
11: |
B07
B47
|
|
11: |
B07
B47
|
|
11: |
B07
B47
|
|
11: |
B05
B45
|
|
12: |
A24
|
|
12: |
A24
|
|
12: |
B25
|
|
12: |
B25
|
|
|
13: |
19
49
|
|
13: |
B05
B45
|
|
13: |
B05
B45
|
|
14: |
A14
24
A44
54
|
|
14: |
19
49
|
|
14: |
B25
|
|
14: |
B25
|
|
15: |
A14
24
A44
54
|
|
|
15: |
B05
B45
|
|
15: |
B05
B45
|
|
|
16: |
22
52
|
|
16: |
B25
|
|
16: |
B25
|
|
17: |
44
|
|
17: |
44
|
|
17: |
B!05
B!45
|
|
17: |
B!05
B!45
|
|
18: |
A24
|
|
18: |
A24
|
|
18: |
A23
|
|
18: |
A23
|
|
19: |
A04
A43
|
|
19: |
A04
A43
|
|
19: |
A!03
A!43
|
|
19: |
A!03
A!43
|
|
|
|
|
|
21: |
A06
|
|
21: |
A06
|
|
21: |
A!06
|
|
21: |
A!06
|
|
22: |
A06
|
|
22: |
A06
|
|
22: |
A!06
|
|
22: |
A!06
|
|
|
! = Szabad- és munkaszüneti napokon, kivéve december 24-én közlekedik.
|
Aláhúzás = Csúcsidőszakon kívül a menetidő rövidebb.
|
= Átszállás a megadott vonal menetrend szerinti oda irányára.
|
= Akadálymentesített megállóhely | alacsonypadlós jármű közlekedik.
|
A = 14A jelzéssel, Liget utca, Nyár utca megállóhelyig közlekedik.
|
B = 14B jelzéssel, Liget utca, Nyár utca megállóhelyig, a Nádorvárosi köztemetőt is kiszolgálva közlekedik.
|
|
Kapcsolódó vonalak: |
|