|
|
|
Újváros, Nép utca, templom |
|
|
|
|
Somos utca |
|
|
|
|
Liget utca, Nyár utca |
|
|
|
|
Olimpiai Sportpark |
|
|
|
|
Radnóti Miklós u. Köztelek utca |
|
|
|
|
Erkel Ferenc utca |
|
|
|
|
Petőfi tér, zsinagóga |
|
|
|
|
Zechmeister utca, Rába-part |
|
|
|
|
Honvéd liget (városközpont, vasútállomás) |
|
|
|
|
Szent István út, Iparkamara |
|
|
|
|
Budai út, Árkád üzletház |
|
|
|
|
Budai út, szeszgyár |
|
|
|
|
Mátyás király tér |
|
|
|
|
Ipar utca, Nagysándor József utca |
|
|
|
|
Ipar utca, Kiskúti út |
|
|
|
|
Ipar utca, Puskás Tivadar utca |
|
|
|
|
Ipar utca, Volán-telep |
|
|
0 |
0 |
Szigethy Attila út, Fehérvári út |
|
|
2 |
3 |
Kodály Zoltán utca, Földes Gábor u. |
7
|
|
3 |
4 |
Földes Gábor utca |
15,
20Y,
27
|
|
4 |
7 |
Tihanyi Árpád út, kórház |
2,
2B,
11,
11Y,
13,
13B,
14A,
14B,
16,
25,
32,
34,
36,
37,
37T,
38,
38A
|
|
6 |
8 |
Vasvári Pál utca, kórház, főbejárat |
6,
23,
23A,
24,
26,
28,
900
|
|
8 |
13 |
Lajta út, posta |
22,
22A,
22B,
22Y,
42
|
|
10 |
15 |
Lajta út, gyógyszertár |
|
|
12 |
18 |
Bakonyi út, marcalvárosi aluljáró |
1,
1A,
1B,
21,
21B
|
|
14 |
21 |
Marcalváros, Kovács Margit utca |
1,
37T
|
|
Másik indulási hely választásához kattintson a kívánt megállóhely melletti pöttyre!
Indulási időpontok Szigethy Attila út, Fehérvári út [01] megállóhelyről: |
05: |
A40
|
|
05: |
A40
|
|
05: |
A51
|
|
05: |
A51
|
|
|
|
06: |
A58
|
|
06: |
A58
|
|
|
07: |
02
56
|
|
|
07: |
A58
|
|
|
08: |
26
|
|
08: |
00
A38
|
|
|
09: |
B24
|
|
09: |
B24
|
|
09: |
B24
|
|
09: |
B17
B57
|
|
10: |
B04
B44
|
|
10: |
B04
B44
|
|
10: |
B04
B44
|
|
10: |
B37
|
|
11: |
B24
|
|
11: |
B24
|
|
11: |
B24
|
|
11: |
B17
B57
|
|
12: |
B04
B44
|
|
12: |
B04
B44
|
|
12: |
B04
B42
|
|
12: |
B37
|
|
13: |
A21
A31
A51
|
|
13: |
A21
A51
|
|
13: |
B18
B58
|
|
13: |
B18
B58
|
|
|
14: |
16
46
|
|
14: |
B38
|
|
14: |
B38
|
|
15: |
A11
21
A41
51
|
|
15: |
16
46
|
|
15: |
B18
B58
|
|
15: |
B18
B58
|
|
16: |
A11
21
A41
51
|
|
|
16: |
B38
|
|
16: |
B38
|
|
|
17: |
19
49
|
|
17: |
B18
B!58
|
|
17: |
B18
B!58
|
|
18: |
41
|
|
18: |
41
|
|
18: |
B!38
|
|
18: |
B!38
|
|
19: |
A21
A59
|
|
19: |
A21
A59
|
|
19: |
A18
A!58
|
|
19: |
A18
A!58
|
|
20: |
A38
|
|
20: |
A38
|
|
20: |
A!38
|
|
20: |
A!38
|
|
21: |
A58
|
|
21: |
A58
|
|
21: |
A!58
|
|
21: |
A!58
|
|
22: |
A58
|
|
22: |
A58
|
|
22: |
A!58
|
|
22: |
A!58
|
|
|
! = Szabad- és munkaszüneti napokon, kivéve december 24-én közlekedik.
|
Aláhúzás = Csúcsidőszakon kívül a menetidő rövidebb.
|
** = A megjelölt járat kiemelt csúcsidei menetidővel közlekedik.
|
= Átszállás a megadott vonal menetrend szerinti oda irányára.
|
= Átszállás a megadott vonal menetrend szerinti vissza irányára.
|
= Akadálymentesített megállóhely | alacsonypadlós jármű közlekedik.
|
= Időkiegyenlítő pont (menetidő bevárása korai érkezés esetén).
|
A = 14A jelzéssel közlekedik.
|
B = 14B jelzéssel, a Nádorvárosi köztemetőt is kiszolgálva közlekedik.
|
|
Kapcsolódó vonalak: |
|