|
|
|
Marcalváros, Kovács Margit utca |
|
|
|
|
Mécs László utca, aluljáró |
|
|
|
|
Illyés Gyula utca, sporttelep |
|
|
|
|
Sajó utca |
|
|
|
|
Kálvária utca, Kert utca |
|
|
|
|
Hold utca |
|
|
|
|
Kálvária utca, iskola |
|
|
|
|
Bem tér, Baross Gábor iskola |
|
|
|
|
Eszperantó út, autóbusz-állomás |
|
|
|
|
Bartók Béla út, munkaügyi központ |
|
|
|
|
Aradi vértanúk útja, szökőkút (városközpont, vasútállomás) |
|
|
|
|
Zechmeister utca, Bécsi kapu tér |
|
|
|
|
Petőfi tér, zsinagóga |
|
|
|
|
Kossuth Lajos utca, Kispiac |
|
|
|
|
Budai Nagy Antal utca |
|
|
0 |
0 |
Liget utca, Festő utca |
|
|
1 |
1 |
Liget utca, Nyár utca |
14,
14A,
14B
|
|
2 |
2 |
Somos utca |
|
|
3 |
3 |
Újváros, Nép utca, templom |
|
|
Másik indulási hely választásához kattintson a kívánt megállóhely melletti pöttyre!
Indulási időpontok Liget utca, Festő utca [01] megállóhelyről: |
|
04: |
41
|
|
04: |
41
|
|
04: |
41
|
|
|
|
05: |
37
|
|
05: |
37
|
|
06: |
37
|
|
06: |
37
|
|
06: |
38
|
|
06: |
38
|
|
07: |
24
44
54
|
|
|
07: |
38
|
|
07: |
38
|
|
08: |
42
|
|
08: |
42
|
|
08: |
38
|
|
08: |
38
|
|
09: |
42
|
|
09: |
42
|
|
09: |
38
|
|
09: |
38
|
|
|
10: |
42
|
|
10: |
38
|
|
10: |
38
|
|
11: |
42
|
|
|
11: |
38
|
|
11: |
38
|
|
|
|
12: |
38
|
|
12: |
38
|
|
13: |
32
52
|
|
13: |
32
52
|
|
13: |
38
|
|
13: |
38
|
|
|
|
14: |
38
|
|
14: |
38
|
|
15: |
32
52
|
|
15: |
32
52
|
|
15: |
38
|
|
15: |
38
|
|
|
16: |
42
|
|
16: |
!38
|
|
16: |
!38
|
|
17: |
42
|
|
|
17: |
!38
|
|
17: |
!38
|
|
18: |
38
|
|
18: |
38
|
|
18: |
!38
|
|
18: |
!38
|
|
19: |
38
|
|
19: |
38
|
|
19: |
!38
|
|
19: |
!38
|
|
20: |
37
|
|
20: |
37
|
|
20: |
!37
|
|
20: |
!37
|
|
21: |
37
|
|
21: |
37
|
|
21: |
!37
|
|
21: |
!37
|
|
22: |
37
57
|
|
22: |
37
57
|
|
22: |
!37
|
|
22: |
!37
|
|
|
! = Szabad- és munkaszüneti napokon, kivéve december 24-én közlekedik.
|
Aláhúzás = Csúcsidőszakon kívül a menetidő rövidebb.
|
= Akadálymentesített megállóhely | alacsonypadlós jármű közlekedik.
|
|
Kapcsolódó vonalak: |
|
A menetidő napszakonként kis mértékben eltérhet. |
|